אודות המרפאה

 
ד"ר בועז צור, מומחה לאורתודונטיה, מבצע טיפולי יישור שיניים מכול הסוגים הקיימים בתחום: שיטת הסמכים (קוביות) המסורתית, ממתכת ומחרסינה שקופה או סמכים חדשניים ללא חיכוך כגון Smart clip ,Damon ,Innovation:

  • Invisalign (אינוויזליין) – יישור שיניים המתבצע באמצעות קשתיות שקופות שמזיזות בהדרגה את השיניים למקומן.

  • Lingual Appliances (לינגואל אפליאנס) – גשר פנימי לשיניים, אשר מבצע הזזה הדרגתית של השיניים למקומן על פי תוכנית הדמיה ממוחשבת שמתבצעת מראש.
 
 
מרפאת שיניים
 
 
 
מרפאת שיניים מקצועית בירושלים
 
 
 
 

אודות ד"ר בועז צור

 
ד"ר בועז צור סיים את לימודיו בבית הספר לרפואת שיניים בהדסה עין כרם, ובשנת 1989 הוסמך כמומחה לאורתודונטיה. מאז צבר ניסיון רב ומוניטין מכובד בתחום וכיום, בנוסף לטיפולי השיניים המקצועיים שהוא מבצע במרפאת השיניים שבבעלותו, הוא גם מרצה בפני סטודנטים לרפואת שיניים בהדסה עין כרם וכן בכנסים מקצועיים שונים.
 

הטיפולים במרפאה

 
בנוסף לטיפולי יישור השיניים לשיטותיהם שניתנים במרפאה מתבצעים בא גם ניקוי אבנית והדרכה להגיינת הפה על ידי שיננית מוסמכת וכן טיפולי הלבנת שיניים מהסוגים החדשניים ביותר.
 
שעות הפעילות במרפאה
 
מרפאת השיניים של ד"ר בועז צור עומדת לשירותכם במועדים הבאים:
ימים א' - ג'15:00 - 20:00
יום ו'8:00 - 13:00

מענה טלפוני ניתן כל יום בין השעות 09:00 - 20:00

מה שבטוח – ביטוח

 
מטופלים שיש ברשותם ביטוח בריאות שכולל טיפולי שיניים, יכולים לקבל טיפול במרפאה של ד"ר בועז צור ולקבל החזרים כספיים בהתאם לחוזה ולתקנות של חברת הביטוח. על מנת לברר מהו סכום ההחזר המדויק יש ליצור קשר עם החברה המבטחת. דבר אחד מובטח לכם: כשאתם מגיעים למרפאת השיניים של ד"ר בועז צור – אתם בידיים טובות, ידיים של רופא מומחה מוביל בתחומו.

ליצירת קשר עם המרפאה חייגו ונשמח לעמוד לשירותכם.