אורתודנט בירושלים

 
המרפאה של ד"ר בועז צור מציעה טיפולי יישור שיניים עבור כל תושבי ירושלים והסביבה. אצלנו במרפאה מאמינים כי אורטודנט בירושלים חייבים לשלב בין ידע מקצועי ותיאורטי על מנת לבחור את הטיפול האופטימאלי. אנחנו עורכים טיפולי יישור שיניים עבור מטופלים בכל הגילאים, לרבות ילדים ומבוגרים. יש לנו את הניסיון הדרוש על מנת לשלב בין טכנולוגיות מתקדמות לפרקטיקות מקובלות בתחום האורתודנטיה.
 

מאפייני התפקיד של אורטודנט בירושלים

 
התפקיד של אורטודנט בא לידי ביטוי במספר היבטים:

  • מקצועיות – אורטודנט חייב לבצע את הטיפולים עם מכשירים מתקדמים. כיום יש שיטות שונות ליישור שיניים ולכן הדבר החשוב ביותר הוא להקפיד על אבחון מלא, יסודי, מקצועי ומקיף.
  • ייעוץ – לא מומלץ להתחיל בטיפולי אורטודנטיה לפני שמתייעצים עם איש מקצוע מנוסה. הייעוץ נועד להרגיע את המטופל, להכין אותו, ולהבטיח תוצאות משביעות רצון.
  • מחיר – יש מטופלים החוששים לבצע יישור שיניים עקב מחיר גבוה. התפקיד של אורטודנט הוא לשים בראש סדר העדיפויות את טובתו של המטופל, לרבות תוך כדי קביעת מחירים נוחים והוגנים.
 
רוצים להתייעץ עם אורטודנט בירושלים לפני טיפול יישור שיניים? מעוניינים לבקר במרפאה, ולשמוע חוות דעת מקצועית ללא התחייבות? חייגו למספר 072-3219374 ותאמו פגישה עם ד"ר בועז צור.
אורטודנט בירושלים יכול להעלות את הביטחון העצמי של המטופלים, לתרום להצלחתם במישורים אישיים ומקצועיים, ולספק להם מענה על שלל בעיות מציקות. אורטודנטיה היא ענף העוסק בבעיות הקשורות למיקום השיניים בפה, למבנה הלסתות ולמבנה הפנים. הטיפול המתבצע על ידי אורטודנט הוא בעל השלכות משמעותיות על איכות החיים, על רקמת החניכיים ועל יכולת הניקוי של המטופל.
 
לא מוכנים לוותר על יישור שיניים אצל אורטודנט מוסמך ומנוסה? השאירו פרטים באתר או חייגו 072-3219374 כדי ליצור קשר עם המרפאה שלנו.
אורתודנט בירושלים