אורתודנט

 

ליישר קו עם חלומות ישנים

 
במרפאה של ד"ר בועז צור יעזרו לכם להגשים חלומות ולעשות יישור שיניים עם מומחה בתחום:

  • טיפול עם מכשירים מתקדמים.
  • שימוש בטכניקות החדישות ביותר.
  • ייעוץ אישי.
  • מחירים הוגנים

ד"ר בועז צור, רופא שיניים ואורתודנט מקצועי ומנוסה, מודע לחשיבות הרבה שמייחסים מרבית האנשים לפן האסתטי של תהליך יישור השיניים. לכן, במרפאתו כל מטופל יוכל ליהנות מיישור שיניים בשיטות חדשניות ו"בלתי נראות", המאפשרות לשמור על חיוך אסתטי ויפה גם בזמן תהליך יישור השיניים עצמו.

חיוך עושה קסמים! לחיוך יפה אין מחיר. הוא יכול להעלות את הביטחון העצמי שלנו, לתרום להצלחותינו במגוון מישורי החיים, ובסופו של דבר להפוך את העולם שלנו ליפה יותר. כי שאנחנו מחייכים אל העולם, העולם מחייך בחזרה אלינו. אלא שלא כולנו נולדנו עם חיוך מושלם. לא מעט אנשים סובלים מבעיות שונות במבנה ובצורת השיניים שלהם, ומתביישים לחייך. למרבה המזל כיום ניתן לטפל בקלות רבה בשיניים שאינן ישרות, ולהעניק לכל אחד את החיוך המושלם. כל מה שנחוץ לשם כך הוא אורתודנט מומלץ.
 

מהי אורתודונטיה?

 
אורתודונטיה היא ענף ברפואת השיניים, העוסק בבעיות הקשורות למיקום השיניים בפה, למבנה הלסתות ולמבנה הפנים בכלל. לטיפול אורתודנטי השלכות בריאותיות על אורך חיי השיניים, על רקמת החניכיים המחזיקה את השיניים, על יכולת הניקוי של השיניים, וכמובן השלכות אסתטיות בשיפור ההופעה והביטחון העצמי של המטופל, הן בגיל צעיר והן בגיל מבוגר.
 
אורתודנט
 

ד"ר בועז צור – יישור שיניים אצל אורתודנט מוסמך ומנוסה

 
ד"ר בועז צור הוא אורתודנט מומחה מוסמך ומנוסה, המתמחה ביישור שיניים באמצעות שיטות מתקדמות וחדשניות: אינוויזליין Invisalign)) ו- לינגואל אפליאנס (Lingual Appliances). לאורך שנות עיסוקו בתחום האורתודנטיה, צבר ד"ר בועז צור ניסיון רב ומגוון, הן בטיפול בילדים והן בטיפול במבוגרים. את הידע והניסיון שצבר הוא מיישם כיום במרפאת שיניים הפרטית שלו, ואף מלמד ומכשיר סטודנטים לאורתודנטיה בבית הספר לרפואת שיניים הדסה עין כרם.

אם גם אתם זקוקים לטיפול של יישור שיניים, בכל גיל ובכל מצב, אל תתפשרו על מקצועיות, ניסיון ואמינות. פנו לקליניקה של ד"ר בועז צור. עם המקצועיות, הניסיון והיחס האדיב והחם שתקבלו במרפאתו, גם אתם לא תצליחו למחוק את החיוך מהפנים.
 
ליצירת קשר ולפרטים נוספים חייגו 072-3219374.