כיצד שומרים על היגיינת הפה לאחר טיפול יישור שיניים?

 
 
טיפול אורתודנטי כרוך בהתקנת מכשור שתפקידו להפעיל לחץ קל על השיניים על מנת ליישר אותן. עם זאת, לעתים מכשור זה מקשה על שמירת היגיינת הפה. מכשור מיושן עלול לגרום לחתיכות מזון להיתקע בסמכים וחוט המתכת המקשר ביניהם. למעשה, עצם קיום המכשיר בתוך הפה עשוי להקשות על המטופל לצחצח שיניים ולסלק את השאריות, מה שגורם להצטברות שכבת חיידקים (פלק) ואף להעלות את הסיכון להיווצרות עששת, חורים בשיניים, דלקות בחניכיים וריח לא נעים מהפה.
 
היגיינת פה
 

אז מה עושים?

 
אמנם קיימים בשוק מגוון מוצרים שניתן להיעזר בהם כמו מברשת שיניים ייחודיות, חוט דנטלי, וכן שטיפות פה וביקורים תכופים אצל רופא השיניים והשיננית אבל אפשר גם אחרת...

שיטת יישור שיניים אינויזליין – לשמור בקלות על היגיינת הפה גם בזמן יישור שיניים!
 

כל כך פשוט לשמור על הרגלים קיימים!

 
שיטת אינויזליין (Invisalign) היא שיטה אורתודנטית אשר פותחה בארצות הברית, לקראת שלהי שנות ה- 90. ייחודיותה בכך שהיא מאפשרת למטופל ליישר את שיניו באמצעות קשתיות שקופות שקל להסיר אותן בכל עת על מנת לנקות אותן וגם, כמובן, כדי לצחצח את השיניים. חידוש מרענן זה מאפשר למטופל להמשיך בשגרה הרגילה של שמירה על היגיינת הפה, במהלך הטיפול.
 

מהי שיטת אינויזליין?

 
בשיטה זו האורתודנט משתמש בטכניקת הדמיה תלת-ממדית על מנת למפות את מערכת השיניים של המטופל. שיטה זו מאפשרת לתכנן את כל מהלך הטיפול וליצור סדרה של פלטות שקופות ובלתי נראות, אשר כל אחת שונה מעט מרעותה, על מנת ליישר את השיניים באופן הדרגתי.

ד"ר בועז צור הינו אורתודונט אשר הוכשר והוסמך לבצע שיטת טיפול זו. ברשותו ניסיון עשיר בשיטת אינויזליין, ומטופלים רבים ומרוצים שכבר שינו את חייהם.
 
לקבלת ייעוץ מקצועי וקבלת מידע נוסף על יישור שיניים חייגו עכשיו: 072-3219374
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך