אינויזליין

 

כל מה שרציתם לדעת על שיטת אינויזליין ליישור שיניים

 
כשרובנו חושבים על יישור השיניים, מיד עולה לנו בראש תמונה של חנון בעל חיוך עקום ומלא בברזלים. בני נוער מסרבים ללכת לרופא על מנת ליישר את השיניים שלהם, והוריהם חשים אמפטיה רבה ו"מוותרים" להם כיוון שאינם רוצים שילדיהם יסבלו בבית הספר. אבל האמת היא שבני הנוער מתבגרים, השיניים שלהם נותרות כפי שהן, והבעיה האסתטית מחמירה יותר ויותר מיום ליום. המצב לא היה מידרדר אילו הם היו מגיעים לאורתודנט ושומעים על יישור שיניים בשיטת אינויזליין (Invisalign), שיטת יישור ששמה מעיד על יתרונה – באמצעות פלטה בלתי נראית.
 

הדרך לחיוך מושלם מתחילה כאן!

 
כולם יודעים שחיוך מקרב לבבות, לכן אנשים רבים מעוניינים בחיוך אסתטי. לשם כך שיניים צחורות ולבנות אינן מספיקות. חיוך מושלם הוא חיוך שמציג לרווחה שיניים ישרות ובוהקות. למרות שרוב בני האדם לא נולדים עם שיניים ישרות, עדיין רק חיוך שחושף שיניים ישרות נחשב לחיוך מושלם. כשחושבים על זה, אולי דווקא בגלל שרוב בני האדם אינם נולדים עם שיניים ישרות, חיוך מסותת הפך להיות לאידיאל יופי שכולם חולמים עליו. אז איך משיגים חיוך מושלם? בעזרת שיטת אינויזליין!
 
 
אינויזליין לפני ואחרי
 
 
 
אינויזליין שיטת יישור שיניים מתקדמת
 
 
 
 

שינוי קטן - הבדל גדול

 
על מנת ליישר את השיניים אין ברירה אלא להרכיב פלטה. אבל החדשות הטובות הן שקיימת שיטה מהפכנית וחדשה יחסית הנקראת אינויזליין. שיטה זו מאפשרת לשמור על חיוך יפה גם בזמן הרכבת פלטה בלתי נראית. מאחר והפלטה שקופה האדם יכול לבצע יישור ולתקן את המראה שלהן מבלי לחשוש שמא מישהו ילעג לו, כי סביר מאוד להניח שאפילו לא יבחינו שהוא עובר טיפול כלשהו. זאת מאחר והפלטה שקופה וגם כל כך דקה, כך שאיננה משפיעה אפילו על הדיבור שלו.
 

איך שיטת האינויזליין עובדת?

 
יותר ויותר אנשים הזקוקים ליישור שיניים משתמשים בשיטת אינויזליין.
  • בשיטה זו האורתודנט קודם כל ממפה את כל שיני המטופל, באמצעות הדמיית 3D מיוחדת שעוזרת לו לתכנן את הטיפול בהתאם ליישור הצפוי לשיניים בכל שלבי הטיפול.
  • בתום הדמיה זו ולאחר אישור של רופא השיניים, הלקוח מקבל סדרה של פלטות בלתי נראות המתאימות לכל אחד משלבי הטיפול.
  • כמו כן ניתנות לו הנחיות ברורות כיצד להשתמש בהן על מנת שיהיו יעילות ובטוחות.
 
 

מה היתרונות העיקריים של השיטה?

 
✔️ השיטה מתאימה לבני נוער ולמבוגרים.
✔️ הפלטות הן נוחות ואפילו ניתן להסיר אותן על מנת לאכול, לשתות ולצחצח שיניים
✔️ בניגוד לפלטות אחרות, היא איננה פוגעת בשכבת האמייל הטבעית של השיניים
✔️ היא איננה מלווה בטעם לוואי האופייני למתכות
✔️ היא גם איננה כרוכה בהחלפת כתרים, מדובר בפתרון מושלם!
 

חולמים על שיניים מושלמות?

 
ד"ר בועז צור הוא רופא שיניים מוסמך ואורתודונט מומחה בשימוש בשיטת אינויזליין, הן עבור מבוגרים והן עבור בני נוער. אם גם אתם מעוניינים בשיניים יפות וישרות, וחיוך שובה לב, אנו מזמינים אתכם להתקשר למרפאה עוד היום ולקבוע תור!