חרדה מטיפול ליישור שיניים

 
טיפולי שיניים שונים הם טיפולים חשובים מאוד ברמה האסתטית וברמה הבריאותית עבור כל אחד ואחד מכם, ועם זאת אחת החרדות המוכרות ביותר בעולם המודרני היא החרדה מטיפולי שיניים וממרפאת השיניים. יש לכך סיבות יחסית ברורות – טיפולי שיניים שונים מתבצעים בדרך כלל כברב גילאים מוקדמים למדי, ובמצבים שכאלה הילדים חווים חוויה שיכולה להיות מרתיעה ולא נעימה, וליצור אצלם חרדה לשנים קדימה – בנוסף לתדמית השגויה של הטיפולים כמרתיעים מלכתחילה. כשזה נוגע לטיפולי יישור שיניים, מדובר בטיפולים אסתטיים ובריאותיים חשובים במיוחד שרוב האנשים צריכים בשלב כזה או אחר, ובשלב זה החרדה, שיכולה למנוע מהאדם להגיע לטיפול שנחוץ לו, היא סיכון של ממש.
 

איך מתמודדים עם חרדה מטיפול ליישור שיניים?

 
  • איך ניתן להתמודד עם החרדה? התמודדות עם חרדה מטיפולי שיניים ככלל ומטיפולי יישור שיניים בפרט יכולה להתבצע במספר מישורים ואופנים – טיפול אישי של הרגעה, פנייה לרציונליות והבנת חשיבות הטיפול וכן פנייה למרפאת שיניים אשר תתאים טיפול מרגיע (בהרדמה מתאימה) שינטרל את החרדה. עוד גורם חרדה בולט מטיפולים של יישור השיניים הוא כמובן הגשר שעבור ילדים ובמיוחד עבור מבוגרים נחשב שלא בצדק לבושה או לגורם מכער. ובכן,גם למצב זה יש פתרון.
  • מה האפשרויות בתחום? יישור שיניים יכול להתבצע כיום במספר אופנים, בהתאם למצב השיניים ובהתאם למקצועיותו שלרופא השיניים. כך, ניתן למעשה להתאים היום פלטות שקופות ובלתי נראות, גשרים פנימיים וחבויים או פתרונות אחרים שיכולים לפתור את החרדה מפני ברזלים על השיניים.
 

עם מומחה איכותי ליישור השיניים, ניתן להתאים טיפול איכותי שינטרל את החרדה

 
המסקנה הברורה היא שכשאתם פונים לטיפול יישור שיניים אתם צריכים לנטרל את החרדה שלכם – ואת זה תעשו כשתפנו למרפאת שיניים ברמה הגבוהה ביותר ולאורתודנט המתמחה ביישור ומבצע עבודתו במקצועיות. הכתובת הנכונה שלכם לשם כך היא ד"ר צור בועז – מומחה ליישור שיניים, שיתאים לכם את הטיפול הטוב ביותר עבורכם ויעזור לכם להתמודד עם החרדה.
 
חרדה מטיפול ליישור שיניים