יישור שיניים ביום אחד

 
עבור רבים מאתנו, המראה הוויזואלי של גשר בשיניים הוא מראה שגורר לא פחות מסיוטים מתקופת בית הספר היסודי או התיכון, של עשרות ילדים ובני נוער עם מתקן מתכתי ומכוער על השיניים, שגרם לחלק גדול מהם פשוט להיראות רע בכל פעם שהם פותחים את הפה. עם זאת, כיום כבר ברור שאי אפשר לוותר על תהליך של יישור שיניים. שיניים ישרות משחקות, בראש ובראשונה, תפקיד בריאותי חשוב בכל הנוגע לבריאות הפה והלסת שלנו.

שיניים שאינן ישרות יגרמו לנו ברבות השנים לבעיות בתנועת הלסת וביציבתה, וכן יגרמו לבעיות וכאבים בכל הנוגע לחניכיים שלנו. יתרה מכך – שיניים שאינן ישרות גורמות לנזק אסתטי שמתבטא על פני השטח במראה החיוך שלנו ומכאן גם במראה הפנים שלנו, אך בטווח הארוך נגרם נזק לביטחון העצמי שלנו בפני עצמו. רבים מאתנו, בעיקר מבוגרים, מחפשים דרך ליישר את השיניים במהירות, בלי להסתובב עם גשר על השיניים ובלי טיפולים ארוכים ומסורבלים. האם ניתן לבצע יישור שיניים ביום אחד? כיום יש לשאלה הזאת תשובה – והאפשרויות רבות מאי פעם.
 

יישור שיניים ביום אחד – מהן האופציות הקיימות כיום?

 
  • המונח "יישור שיניים ביום אחד" יכול להיות מעט מטעה – כי ביום אחד של טיפול קשה מאוד להגיע לתוצאות חיוביות ומרחיקות לכת, בכל תחום רפואי באשר הוא. עם זאת, כיום קיימות כמה וכמה שיטות ליישור שיניים מהיר ואיכותי, בסיטואציות הנוחות ביותר עבור המטופל, ובלי שיבוש משמעותי של אורח חייו היום-יומי. אנחנו שומעים על אופציות מידיות כמו יישור שיניים בלייזר – שיכולות להביא אותנו לתוצאות לאחר יום אחד של טיפול בחניכיים – אך לא תמיד אלה הן האופציות הנכונות ביותר עבורנו.

  • שיטת יישור השיניים אינויזיליין מביאה אותנו לתוצאות במהירות, בלי לפגוע במראה הפה שלנו, ובנוחות מקסימלית של המטופל במשך התהליך הקצר. ביום אחד של טיפול מותאמת עבור המטופל תכנית ייחודית של יישור שיניים בשלבים של שבועיים – כשבתום השבועיים הוא מגיע למרפאה להחליף את הפלטה לשלב הבא. הפלטות הללו שקופות לחלוטין ובלתי נראות כמעט לגמרי, כך שלמעשה לאחר יום אחד של טיפול מרוכז וכמה שבועות של פלטות שקופות ונוחות בפה (ואף ניתנות להסרה), אנחנו זוכים לחיוך הישר והיפה שמגיע לנו.
 

ד"ר בועז צור - יישור שיניים איכותי במהירות הגבוהה ביותר, בלי לוותר על איכות

 
עבור רבים מאתנו, יישור שיניים ביום אחד הוא לא רק חלום – אלא גם צורך רלוונטי. אם אתם לפני ראיון עבודה חשוב או אירוע אישי משמעותי כגון חתונה, ואתם מרגישים צורך דחוף ליישר את השיניים בצורה נוחה, בלי טיפול מכער ובולט לעין, בצורה האיכותית והמהירה ביותר – פנו עוד היום לד"ר בועז צור, מומחה בעל שם בתחום יישור השיניים והלסת.
 
יישור שיניים ביום אחד