יישור שיניים בירושלים

 
ד"ר בועז צור הוא רופא שיניים מוסמך ואורתודנט המתמחה בטיפולי יישור שיניים בירושלים ובסביבה. טיפולים אלו מתאימים למי שמעוניין לשפר את בריאות ואסתטיקת הפה, ליהנות מרמה גבוהה יותר של ביטחון עצמי, ולמנוע נזקים בלתי הפיכים למערכות השן. דרך המרפאה תוכלו לשמוע על שורה ארוכה של טיפולים מקצועיים ואיכותיים:

  • יישור שיניים בירושלים לילדים ומבוגרים
  • טיפולים אורתודנטיים בפלטות שקופות
  • יישור שיניים בלתינראה
  • סמכים ממתכת ומחרסינה שקופה
  • סמכים מתקדמים ללא חיכוך
  • אפשרות לשילוב גז צחוק

אצלנו לא תצטרכו להמתין עד סוף הטיפול על מנת ליהנות מאסתטיקה מרשימה. אנו מיישמים במהלך הטיפולים טכנולוגיות מתקדמות ביותר בתחום האורתודנטיה, שיעניקו לכם תחושה נעימה ונוחה. דרכנו תוכלו גם לתאם ניקוי אבנית, ושירותי שיננית על מנת להשלים את הטיפול בצורה אופטימאלית.
 
מחפשים רופא שיניים באיזור ירושלים? מתעניינים לגבי טיפולי אורתודנטיה?
התייעצו עם ד"ר בועז צור וחייגו בהקדם למספר 072-3219374 כדי לקבוע תור.

הפרוצדורה של יישור שיניים בירושלים

 
 
יש הרבה שיטות לבצע יישור שיניים והדבר החשוב הוא לבחור בטכניקה המתאימה לצרכי המטופל. המטרה של כל השיטות זהה, אולם צורת העבודה שונה ולעיתים גם התוצאות. רק רופא שיניים עם ניסיון מעשי וידע תיאורטי יכול לספק למטופלים מענה על הצרכים השונים. אנחנו במרפאה מאמינים ביחס אישי לכל מטופל, בסובלנות ובטיפולים מקצועיים בלבד. חלק מהטכניקות שלנו נלמדות בבית הספר הדסה עין כרם, ורבים מלקוחותינו מגיעים במיוחד לירושלים על מנת ליהנות מהתנאים.
 
 
 
ד"ר צור - מומחה יישור שיניים בירושלים
 
 
 
 
תהליך יישור שיניים לא חייב להיות כואב או טראומתי. ד"ר בועז צור ישמח להסביר לכם על הפרוצדורה, על הסיכונים ועל הטכנולגיות הקיימות כיום בעולם. אל תמתינו להחמרה במצב וטפלו בשיניים שלכם בהקדם.