יישור שיניים בלתי נראה

 
רוצים ליישר את השיניים בלי לחשוש לפתוח את הפה?
 

יש לנו את הפתרון עבורכם: יישור שיניים בלתי נראה!

 
לקבלת מידע נוסף ולקביעת תור חייגו עכשיו 072-3219374
מרפאת השיניים של ד"ר בועז צור מתמחה ביישור שיניים שקוף ומציעה שתי שיטות חדשניות שיאפשרו לכם ליהנות מחיוך מושלם בלי להתבייש:
 

אינויזליין (Invisalign) – יישור באמצעות פלטות שקופות

 
פלטות שקופות המורכבות על השיניים ומזיזות אותן בהדרגה למקום הנכון. היישור מתבצע על פי תוכנית בת מספר שלבים הנקבעים מראש על ידי האורתודונט, הנעזר בתוכנת הדמיה ממוחשבת מתקדמת. עם סיום יצירת התוכנית תוכנת מחשב מחלקת אותה לשלבים, שעל פיהן מיוצרות במעבדה הפלטות השקופות המתאימות. כל שלב בתהליך של יישור שיניים שקוף זה אורך כשבועיים, כשבסיומם מגיע המטופל למרפאה לצורך ביקורת וקבלת הפלטה הבאה. היתרון הגדול של שיטה זו הוא, כמובן, שניתן להגיע לתוצאות הרצויות כמעט מבלי שיבחינו שאתם עוברים טיפול, ועם סיום התהליך אפשר ליהנות מחיוך מושלם.

יתרונות השיטה:
  • הפלטות אינן קבועות וניתן להסירן – מסייע מאוד בשמירת היגיינת הפה ומספק אפשרות לאכול ולשתות הכול (בהנחה שלאחר מכן מחזירים את הפלטות למקומן).
  • אין חוטים וקוביות ממתכת – ולכן גם אין חתכים ופציעות שמאפיינות את פלטות המתכת ואת הגשרים המוכרים.
  • אפשר לחייך בפה מלא – בלי שאנשים יבחינו בפלטות השקופות שיש לכם בפה.
 
 
הטיפול לא מתאים לכל אחד, ויש לבצע אבחון מקיף לפני ההחלטה לבחור בו, אולם אין ספק שהוא משפר מאוד את איכות החיים של כל מי שזקוק לטיפול מסוג זה. חשוב לזכור שהתוצאות תלויות במידה רבה בשיתוף הפעולה שלכם, ולכן מומלץ מאוד להרכיב את הפלטות בכל שעות היום ולהסירן רק כשבאמת צריך (אכילה, שתייה, אירוע חשוב). למרות זאת, אם מקפידים על הרכבה רציפה, ניתן להשיג תוצאות מדויקות תוך זמן קצר יחסית, כך שהבחירה בשיטה זו בהחלט משתלמת.
 
 
 
אינויזליין
 
 
 
 

לינגואל אפליאנס (Lingual Appliances) – יישור באמצעות סמכים פנימיים

 
דמיינו לעצכם את פלטות הריבועים שאתם מכירים – רק שהן לא מותקנות בצד החיצוני של השן אלא בחלקה הפנימי, שפונה לכיוון הלשון. זה בדיוק מה שקורה בשיטה זו, שמאפשרת לכם ליהנות מטיפול יישור שיניים שקוף, בלי שאף אחד, חוץ מכם, ידע עליו.
 

איך זה עובד?

 
האורתודונט לוקח מידות של השיניים, ועל פיהן יוצרים מודל תלת ממדי שלהן, כמו גם הדמיה ממוחשבת של המצב הרצוי שאליו שואפים להגיע. הסמכים מותאמים למבנה הלסת על פי מטבעי השיניים שהתקבלו, וצורתם של החוטים המחברים ביניהם מתוכננת על פי שלבי הטיפול שנקבעו מראש. בסיום העבודה הסמכים נשלחים למרפאה, ואתם מגיעים לפגישת ההתקנה על השיניים.

יתרונות:
היתרון הגדול של השיטה הוא שבאמת אף אחד לא יכול לדעת על קיומם של הסמכים. הם מותקנים בצד הפנימי של השן ואתם יכולים לחייך בפה מלא ללא כל חשש. יתרונות נוספים של השיטה הם:
  • נוחות מרבית של המטופל – בזכות העובדה שמדובר בסמכים דקים במיוחד שכמעט ואינם מורגשים.
  • מניעת היווצרות כתמים בצד החיצוני של השן – כשמבצעים יישור סטנדרטי הרבה פעמים נוצרים כתמים כהים על השיניים. כשבוחרים בשיטה זו, הסיכוי להיווצרותם קטן יותר, וגם אם הם נוצרים – לא רואים אותם.
  • בחינה מדויקת של ההתקדמות – מכיוון שאין סמכים על הצד החיצוני של השיניים, הרי שניתן לבחון בצורה הרבה יותר מדויקת את התקדמות הטיפול.

חסרונות:
גם לשיטה זו של יישור שיניים שקוף באמצעות סמכים פנימיים יש חסרונות:
  • חוסר התאמה לילדים – השיטה מתאימה בעיקר למבוגרים שהמשנן שלהם כבר קבוע. אצל ילדים המשנן קצר ולא תמיד ניתן להרכיב עליו את הסמכים.
  • צורך בהיגיינה מצוינת – חשוב מאוד לשמור על היגיינת פה ולדאוג לנקות את אזור ההדבקה של הסמכים כדי שלא יצטברו שם מזון וחיידקים. לכן, שיטה זו מתאימה רק למי שיכול להקפיד על צחצוח שיניים מספר פעמים ביום ולדאוג לכך שאזור ההתקנה יהיה נקי.
 
יישור שיניים בלתי נראה עם לינגואל
 

מרפאת השיניים של ד"ר בועז צור – אתכם לאורך כל הדרך

 
אין ספק שהאפשרות לבחור בדרך של יישור שיניים שקוף מקלה מאוד על ביצוע הטיפול, הן בילדים והן במבוגרים. הנכם מוזמנים לפנות למרפאה לקביעת פגישת ייעוץ, וד"ר בועז צור ימליץ לכם על שיטת היישור שמתאימה לכם.
 
חייגו עכשיו 072-3219374 או צרו קשר דרך האתר ותוכלו לחייך בפה מלא בתוך זמן קצר!