יישור שיניים דיימון

 

סובלים משיניים עקומות? חולמים על חיוך מושלם?

 

יישור שיניים בשיטת דיימון אצל ד"ר בועז צור יאפשר להחזיר את החיוך לפנים!

 
יישור שיניים דיימון היא אחת הטכניקות האורתודנטיות המוצלחות והמתקדמות ביותר הקיימות כיום. שיטה זו נשענת על שימוש בסמכים אשר מודבקים לשיניים ומפעילים עליהן לחץ מתון לצורך הזזתן. עם זאת, שלא כמו בשיטה הסמכים הישנה שבה חוט מתכתי וגומיות מחברים בין הסמכים, בדיימון עושים שימוש בסמכים הננעלים באמצעות זיזים קטנים. מאחר ואין בסמכים אלה גומיות, החיכוך שלהם עם השיניים הוא נמוך יותר, ותזוזתן מתאפשרת באופן חלק, יעיל, עדין ומהיר.
 

יישור שיניים דיימון – פתאום יש מקום לשיניים

 
אנשים רבים סובלים מלסת צרה. כתוצאה מהמקום הצפוף על הלסת, השיניים מפריעות אלה לאלה ולכן הן צומחות עקום. יישור שיניים דיימון הוא שיטה אורתודנטית הדרגתית המאפשרת להרחיב את השטח עבור השיניים. השיטה מונעת שימוש ברסן או במקרים חמורים יותר – עקירה.
 
יישור שיניים דיימון
 

יתרונות בשיטת דיימון

 
  • שיטה זו מבטיחה שינוי מהיר ונוח למדי עבור המטופל. זמן הטיפול מתקצר ב- 75% בהשוואה לטיפול אורטודנטי סטנדרטי, כשבמהלך התקופה יש לבצע ביקורת במרפאת השיניים אחת לחודשיים.
  • בנוסף, בטכניקת יישור שיניים דיימון ניתן לעשות שימוש בסמכים ננעלים שהם כמעט שקופים לחלוטין, מה שמאפשר טיפול אסתטי כבר מתחילתו.
  • סמכים ננעלים מאפשרים לשמור על היגיינת פה טובה ומוצלחת יותר בהשוואה לשיטות אורתודנטיות מהדור הישן.
  • יישור שיניים דיימון מניב תוצאות מרשימות, ומאפשר לחייך בפה מלא.

ד"ר בועז צור הינו מומחה ליישור שיניים בטכניקות אורתודנטיות חדישות ומתקדמות. אתם מוזמנים להגיע למרפאת השיניים וליהנות משירות אדיב, מיחס אישי ומטיפול מקצועי המאפשר ליהנות מהתוצאות כבר מההתחלה.

לתיאום תור – צרו עמנו קשר עוד היום :)
072-3219374