החשיבות הרבה של יישור שיניים לילדים

 
שיני ילדיכם בולטות, צפופות ו/או עקומות?
 

טיפול יישור שיניים לילדים הוא טיפול שיעזור לילדיכם!

 
  • במישור הבריאותי – שיניים ארוכות מדי עשויות לחתוך את החניכיים ולגרום לחתכים אשר מפריעים במיוחד בזמן האכילה. לעומת זאת, שיניים קצרות מדי עשויות לפגוע בתנועת הלסת ולגרום לכאבים בלתי נסבלים. ישור שיניים לילדים שלכם יכול לעזור למנוע את הבעיות האלה, להתמודד עמן ולהיפטר מהן.

  • במישור החברתי – לשיניים יש חשיבות רבה במראה האסתטי של כל בני האדם, ולא משנה מהו גילם. בכל פעם שמחייכים חושפים אותן. חיוך צחור עם שיניים ישרות ובריאות מאפשר לכל אדם לקרב אליו אנשים, בעוד שאלו הזקוקות ליישור שיניים ולטיפול – מרחיקות אותם. חיוך בפה מלא עם שיניים ישרות יגביר את הביטחון העצמי של ילדיכם ויעזור להם לרכוש בקלות חברים חדשים.

 
מחפשים אורתודונט שיבצע יישור שיניים בילדים? הגעתם למקום הנכון!
 
ילדים תמיד אומרים את האמת. אם הגוזלים שלכם עוד פעם חזרו מבית הספר בעיניים דומעות כיוון שחבריהם לכיתה צחקו על השיניים שלהם, יש מה לעשות כדי לפתור את הבעיה הזו! ד"ר בועז צור הוא רופא המומחה ליישור שיניים לילדים ולמבוגרים. לרשותו ידע עשיר, ותק וניסיון של עשרות שנים. עם נתונים כאלה – אין זה מפליא שמדי יום ביומו לקוחות מרוצים רבים מגיעים אליו עם ילדיהם על מנת לקבל את טיפולו המסור.
 
יישור שיניים לילדים
 

יישור שיניים מותאם במיוחד לילדים ומתבגרים

 
טיפול יישור שיניים לילדים הוא טיפול מקובל ביותר כיום. היום יש מגוון שיטות טיפול אורתודונטיות מקצועיות. סמכים מסורתיים מתכתיים מוקטנים, יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים , המאפשרים להעניק למטופלים טיפול אסתטי ויעיל מבלי ללכוד את תשומת הלב של הסביבה. למתבגרים מתקינים גם אינוויזיליין ולינגואל.

ד"ר צור הוא מומחה לשיטות Invisalign ו - Lingual Appliance, שיטות טיפול בלתי נראות, מוצלחות ומבוקשות בכל רחבי העולם. ד"ר צור מבצע את כל טיפוליו באופן מקצועי ואיכותי, תוך דגש על גישה נעימה, אדיבה וקשובה, המתאימה לא רק להורים אלא גם לילדים.
 
לקביעת תור - צרו עמנו קשר עוד היום וד"ר צור ישמח לטפל בילדיכם!
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך