יישור שיניים ללא גשר

 
יישור שיניים ללא גשר הוא לא חלום, זוהי המציאות של היום. ברוכים הבאים למאה ה- 21!
ד"ר בועז צור הוא מומחה לשיטות יישור שיניים ללא גשר, השיטות המתקדמות והחדשניות ביותר בתחום האורתודנטיה.
 
 

מהן השיטות המוצלחות ביותר ליישור השיניים?

 
 
אם בעבר שיטות יישור השיניים היו כרוכות בטיפול באמצעות גשר מסורבל, היום המצב הוא שונה לחלוטין. תכירו את אינויזליין Invisalign)) ואת לינגואל אפליאנס (Lingual Appliances), שיטות טיפול אורתודנטיות שהן כמעט בלתי נראות. הן אף נוחות ואסתטיות, ומאפשרות לאכול ולדבר בקלות ולשמור על היגיינת הפה ללא כל קושי.

  • בשיטת אינויזליין – יערכו עבורכם הדמיה של כל שלבי הטיפול, שידגים לכם כיצד השיניים שלכם ילכו ויתיישרו עד למיקומם הרצוי והסופי. לאחר מכן תקבלו מערכת של קשתיות שקופות אשר יותאמו לכם באופן אישי. בכל קשתית תשמשו לפרק זמן מסוים, ואט אט שיניכם יתיישרו. זמן הטיפול משתנה בין אדם לאדם, אך התוצאות הן דומות. רוצים לקרוא עוד על אינויזליין? לחצו כאן

  • בשיטת לינגואל אפליאנס – ידביקו על הצד האחורי של השיניים שלכם סמכים פנימיים. סמכים אלו מפעילים לחץ מתון, כך שהשיניים מתיישרות באופן הדרגתי ומסתדרות בשורה, אחת ליד השנייה. אף אחד חוץ מכם לא יהיה מודע לטיפול, ותוך זמן מה תוכלו לראות תוצאות מדהימות. לקריאה נוספת על לינגואל אפליאנס לחצו כאן.
 
 

שיטות יישור שיניים לא גשר הן השיטות המבוקשות ביותר!

 
שיטת יישור שיניים ללא גשר היא השיטה המועדפת על פני לקוחות רבים, שמעוניינים ליישר את שיניהם, כך שחיוכם יהיה יפה. מדובר בטכניקה מהפכנית המאפשרת יישור שיניים אסתטי. אז תגידו שלום לטכניקה המיושנת והמגושמת.
 
התקשרו עוד היום למרפאת השיניים של ד"ר בועז צור 072-3219374, קבעו תור ותוכלו תוך זמן קצר ליהנות מתוצאות שידברו בעד עצמן.
 
 
יישור שיניים ללא גשר