יישור שיניים למבוגרים

 
אמנם רובנו עוברים את השלב של יישור שיניים אי שם בשנות הילדות או בגיל העשרה, אבל לא פעם גם מבוגרים צריכים לעבור שלב זה. טיפול יישור שיניים הרבה פעמים גורם לחוסר נוחות, מבוכה גדולה ואי נעימות. רבים מהם חוששים מטיפול זה, כיוון שהם בטוחים שיהפכו להיות לאנשים מסוגרים ונטולי שמחת חיים.

הם מאמינים שיתביישו שבעת דיבור, חיוך או צחוק הם יחשפו את המיכשור המכוער ולכן יהפכו לאנשים כאלה. האמת? זה לא חייב להיות כך. ד"ר צור בועז הוא רופא מוסמך ואורתודנט מומחה למבוגרים ולצעירים.

כמי שעובר השתלמויות ומתעדכן בכול השיטות החדשניות הנהוגות בתחום עיסוקו, הוא נוקט בדרכים בלתי נראות לבצע טיפול יישור שיניים למבוגרים. כך תוכלו לחייך מבלי להתבייש, ולא חשוב מהו גילכם. כך האסטיקה נשמרת, החיוך שלכם נשאר יפה והתוצאות נראות בשטח תוך זמן מה.
 
בנוסף לטיפולי יישור שיניים למבוגרים במרפאת ד"ר צור תוכלו ליהנות גם מהשירותים הבאים:
 
 
  • טיפולים אורתודנטיים לילדים
  • טיפולים בגז צחוק
  • שיננית
  • ועוד
 
 
 
יישור שיניים למבוגרים
 
 
 
 

אין סיבה שתתביישו לחייך

 
לד"ר צור יש ניסיון רב בתחומו, מלבד היותו רופא בעל ניסיון בלתי מבוטל, הוא גם מלמד בבית הספר בהדסה עין כרם, שם הוא מדריך ומנחה את דור העתיד של הרופאים לגבי טכניקות Invisalign ו- Lingual Appliance, המוכרות ומקובלות כשיטות יישור שיניים למבוגרים. שיטות אלה. ד"ר צור יתאים עבורכם את הטכניקה המתאימה ביותר עבורכם:

בשיטת Insvisalign
עושים למעשה מיפוי תלת ממדי של כל שן, על מנת לקבל תמונה מלאה וכוללת של מצבן. מיפוי זה עוזר להתאים למטופל פלטה שקופה מדויקת. פלטה זו מונחת על השן והיא כמעט ולא נראית לעין, זהו יתרונה של שיטה זו ולכן היא מכונה גם "בלתי נראית".

טכניקה אחרת המשמשת ליישור למבוגרים היא שיטת Lingual Appliance. שיטה זו גם כן מאפשר יישור בלתי נראה. ההבדל בין שיטה זו לקודמתה הוא במיקום המכשור. הסיבה לכך שהמכשור אינו נראה היא בשיטה זו הנחת המכשור מתבצעת בחלק האחורי של השן. כך המכשור מתקן את צורתה של כל שן ובמקביל גם שומר על המראה האסתטי והיפה של החיוך.

ד"ר בועז צור מיומן גם בשיטות נוספות ליישור שיניים למבוגרים ולצעירים הכוללים שימוש במסמכים מיוחדים העשויים מתכת או חרסינה שקופה, שימוש במסמכים מתקדמים במיוחד ללא חיכוך, שיטת Smart Clip, שיטת Inovation, שיטת Damon ועוד. כך שאם כבר עליכם לעבור טיפול אורתודנטי אתם בידיים טובות ומיומנות :)
 
לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת בטלפון 072-3219374.