יישור שיניים - סיבות להרכבת גשר

 
את הגשר כולנו מכירים ולרובנו הוא היה חלק בלתי נפרד מהילדות או הנעורים. עם זאת, מבד הבעיות האסתטיות, מדוע יש בו צורך? לא תמיד ברור לנו בתור ילדים קטנים מדוע הניחו לנו אותו, וזה בדיוק הזמן לברר, כדי שיום אחד אולי נחליט עבור הילדים שלנו שהגיע גם תורם.
 

מה עושה הגשר

 
 
כולנו רואים את הגשר מידי פעם בפיות של אנשים שאנו פוגשים ברחוב או בעבודה, כאשר כמות האנשים הזו הייתה תהיה הרבה יותר גדולה אם נגיע לחטיבות הביניים או התיכונים השונים ברחבי הארץ. למעשה, ישראל היא אחת מהמדינות שבה יש לחלק ניכר מאוד מהנוער גשר בשיניים כאשר במדינות אחרות בגלל המחיר הגבוה לרוב, עוברים את טיפול יישור השיניים בגיל מתקדם יותר. הגשר הוא לא אותם קוביות שמודבקות על השן אלא אותו חוט ברזל שמעבירים ביניהם ומפעיל לחץ בלתי נסבל, כאשר הוא זה שדוחף את השיניים להתיישר בצורה הנכונה. למה זה כך כך נחוץ?
 
 
 
סיבות להרכבת גשר
 
 
 
 

הסיבה הראשית: הסיבה האסתטית

 
הסיבה הראשית לטיפול יישור שיניים היא כמובן הסיבה האסתטית. לא מעט אנשים רוצים להיות לפי אידיאל היופי כאשר גם בגיל צעיר ברור לנו שהשיניים העקומות שלנו לא יתיישרו סתם כך יום אחד בחייהם. לפעמים זה מפריע להורים של הילדים יותר מאשר להם, אך למעשה ההורים יודעים היטב שעדיף לעבור את הטיפול הכואב והלא נוח הזה עכשיו, בתקופת הילדות או הנעורים, ולא בתקופה מאוחרת יותר מה שגם יפגע בביטחון העצמי וגם יפריע לשגרת החיים בגלל הטיפולים והכאבים. הגשר אולי יכער את מראה הפה לזמן ממשוך אך לאחר מכן החיוך יהיה של מיליון דולר.
 

סיבות רפואיות ליישור שיניים

 
 
  • למרות שנדמה כי אין סיבה רפואית ממשית להנחת גשר כואב ולא נוח, יש כמה סיבות די משכנעות שאף מחייבות מעבר של טיפול יישור שיניים, כי אם לא בעתיד הבעיה תהיה גדולה יותר. לעתים בגלל בעיה גנטית או בגלל חבלה, חסרה שן אחת עוד בתקופת הילדות. מצב כזה יכול לגרום לכל שאר השיניים לגרום בצורה עקומה ולמעשה ניתן לעבור יישור שיניים כדי למנוע זאת.

  • עוד סיבה חמורה אך יותר היא מנשך פה לא תקין, כאשר במצב כזה מעבר לאי הנוחות, ייתכנו פציעות שונות של הפה ואף החמרה של מצב השיניים. כמו כן, שיניים עקומות יכולות לגרום לצחצוח לא נכון וכך למעשה להיווצרות חורים, לכם יישור שיניים הוא טיפול מתבקש והכרחי.
 
בכל מה שקשור ליישור שיניים ולעוד בעיות שונות בבריאות הפה,
אתם יכולים לסמוך על ד"ר צור בועז שיטפל בכם בצורה הכי מקצועית ויסודית שיש.
כבר מאות לקוחות ידעו לבחור במשך שנים את הבחירה הנכונה, וסוף סוף גם אתם תצטרפו למעגל ההצלחה.
פנו אלינו עוד היום וד"ר צור בועז יעמוד לשירותכם בכל בעיה ולכל שאלה!