סמכים פנימיים

 
חולמים על שיניים ישרות אבל חוששים מחיוך בלתי אסתטי לאורך הטיפול?
 
לד"ר צור יש פתרון עבורכם: יישור שיניים בלתי נראה באמצעות סמכים פנימיים!
 
ד"ר צור הינו אורתודונט בעל ניסיון של שנים רבות בטיפולים אורתודנטים בשיטות בלתי נראות, אינוויזליין ולינוגאל אפליאנס. מדובר בטכניקות חדשניות ופופולריות המשמשות לצורך יישור שיניים באופן נסתר, כך שהמטופל נהנה ממראה אסתטי לאורך כל מהלך הטיפול.

למידע נוסף על טיפולי יישור שיניים
 
מהם סמכים פנימיים?
 
שיטת לינגואל אפליאנס היא אחת משיטות יישור שיניים המתבצעת באמצעות סמכים פנימיים. מדובר בטכניקת אורתודנטיה לינגואלית, שבה מודבקים סמכים פנימיים אל השן, או במילים אחרות – סמכים אשר מורכבים מאחורי השיניים, כשהם מופנים לחלקו הפנימי של הפה. לאחר הדבקתם מוכנסים חוטים מתכתיים גמישים בחריצים המיועדים לשם כך בסמכים. הסמכים הפנימיים והחוטים יוצרים על השיניים מעין לחץ קל, שבמשך זמן הטיפול גורם לשיניים לזוז בהדרגה ולהתיישר.
 

היתרונות של שימוש בסמכים פנימיים לצורך יישור שיניים

 
  • אם בעבר היתה פגיעה במראה האסתטי של המטופל במהלך הטיפול, הרי שכיום הטיפול הינו נסתר מהעין ואף אחד, מלבד המטופל, אינו מודע לתהליך, אלא אם כן המטופל בוחר לשתף אותו.

  • בעבר תקופת ההסתגלות למכשור היישור היתה נמשכת זמן רב ולעתים היתה מסתיימת רק בתום הטיפול. תקופת ההסתגלות לסמכים הינה בדרך כלל קלה וקצרה יותר.

  • יישור שיניים באמצעות טכניקות ישנות גורמת לקושי בדיבור, בעוד בשיטת סמכים פנימיים ישנה ירידה משמעותית בפגיעה בדיבור.

  • שיטות מיושנות לעתים עלולות לגרום לדלקות חניכיים, לפגיעה בשכבת הפלאק ולהיווצרות עששת. לעומת זאת, טכניקה המבוססת על שימוש בסמכים פנימיים מפחיתה את הסיכויים לכך.
 
סמכים פנימיים
 

יישור שיניים באמצעות סמכים פנימיים מבצעים רק אצל ד"ר צור

 
אורתודנטיה לינגואלית הינה תחום אשר דורש מיומנות רבה, ידע ומסירות. ד"ר צור מתמחה בנושא זה כבר למעלה מ- 23 שנים וכיום הוא אף מלמד את נושא זה את דור העתיד של האורתודנטים.

בואו ליהנות מטיפול סבלני, אמין ומקצועי במרפאתו של ד"ר בועז צור.
 
לקבלת ייעוץ ולתיאום תור – חייגו עכשיו וצוות המרפאה ישמח לעמוד לשירותכם.