סמכים שקופים

 

יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים

 
אנשים רבים אשר סובלים משיניים עקומות חוששים פעמים רבות לחייך, לדבר ואפילו לאכול בחברת אנשים. עם זאת, רובם מסרבים לעבור טיפול אצל אורתודנט, בעיקר בשל סטיגמות אשר קיימות על אמצעים שונים ליישור שיניים. אם גם אתם נמצאים במצב דומה, סמכים שקופים יגרמו לכם לשכוח את כל מה שחשבתם עד כה.

אין זה משנה אם מדובר במתבגרים או במבוגרים שסובלים משיניים עקומות – לכולם יש מחנה אחד משותף והוא הרתיעה מפני יישור השיניים באמצעות מכשור בולט לעין. לכן, עלה צורך ממשי למצוא טיפול קצר יחסית, שבו נשמרים במהלך הטיפול החיוך והמראה האסתטי.
 

תשכחו מכל מה שידעתם על יישור שיניים

 
 
כיום קיימות שלוש שיטות עיקריות שבאמצעותם ניתן ליישר את השיניים – האחת אינויזליין (שבה משתמשים בקשתיות שקופות לצורך יישור השיניים) השנייה היא סמכים פנימיים או "לינגואל אפליאנס" (Lingual Appliances) והשלישית, שעליה נרחיב את הדיבור במאמר זה, היא שיטת סמכים שקופים. המשותף לכל השיטות הוא שכולן אינן פוגעות במראה האסתטי של המטופל. כך, המטופל משיג תוצאות תוך זמן קצר יחסית (בהשוואה לשיטות יישור אחרות), וגם יכול להרגיש מספיק חופשי כדי לחייך, לאכול ולדבר.

למידע נוסף אודות שיטות ליישור שיניים בקליניקה של ד"ר בועז צור לחצו
 
 
 
יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים
 
 
 
 

שיטת סמכים שקופים / סמכים מחרסינה

 
סמכים מחרסינה הם למעשה סמכים חיצוניים שנחשבים לאסתטיים ביותר. ייחודיותם באה לידי ביטוי בכך שהם אינם משנים את צבעם במהלך הטיפול, ומשתלבים באופן מושלם עם צבען הטבעי של השיניים. בין הסמכים עובר חוט מתכתי אשר מצופה בסיליקון או בחומרים אחרים, שמסווים את הצבע שלו. כלומר – סמכים שקופים מורכבים על החלק החיצוני של השיניים, אך הם כמעט ואינם בולטין לעין בזמן חיוך, דיבור או אכילה.
 

אופי הטיפול באמצעות סמכים שקופים

 
מאחר ומדובר בשיטת יישור שיניים חיצונית, חשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי משיננית כיצד לצחצח את השיניים במהלך הטיפול, וכיצד לשמור על השיניים מפני הכתמה ועששת באזור שאליו מודבקים הסמכים. במידה ותעקבו אחרי ההוראות שתקבלו, תוכלו לתרום למהלך הטיפול ולגרום לו להצליח.
 

סמכים שקופים: שיטה טובה, שמתאימה לכל גיל ולכל תקציב

 
יישור שיניים באמצעות סמכים שקופים מתאים למגוון רחב של גילאים, ואכן ניתן לראות בני נוער ומבוגרים נעזרים בשיטה זו על מנת לשפר את איכות חייהם. עלות הטיפול בשיטה זו היא יקרה יותר בהשוואה לשימוש בסמכים מתכתיים חיצוניים, אשר בולטים לעין, אך זולה יותר בהשוואה לשיטות יישור שיניים שקופות אחרות כמו אינויזליין וסמכים פנימיים (לינגואל אפליאנס).

ד"ר בועז צור הוא אורתודנט מצליח, אשר מטפל במטופלים רבים שסבלו משיניים עקומות. במהלך שנות עבודתו, שיפר את חייהם של אלפי מטופלים באמצעות שיטות שונות, אשר אפשרו להם להגיע לתוצאות מעולות, בדיוק כמו אלה שהם ייחלו להם. גם אתם יכולים לחייך חיוך רחב מבלי להתבייש – פנו למרפאה של ד"ר צור עוד היום.
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך