שיטות ליישור שיניים

 

יישור שיניים בהתאמה אישית – כל השיטות וכל האפשרויות פתוחות בפניכם!

 
ד"ר בועז צור משתמש בטכניקות רבות ליישור שיניים, אשר מותאמות לטווח רחב של גילאים. בכל טכניקה נעזרים במכשירים שונים, אשר מאפשרות להגיע לתוצאות הרצויות, ושומרות על מראה אסתטי ונעים לעין, גם במהלך הטיפול.
 

סמכים שקופים

 
בדומה לסמכים המתכתיים הסטנדרטים, סמכים אלה מורכבים על הצד החיצוני של השיניים, ומפעילים לחץ מינורי על השיניים על מנת למקמם באופן הרצוי. אך בניגוד לסמכים המתכתיים, צבעם לבן או שקוף ומתמזג עם צבע השן, ולכן הם קשה מאוד להבחין בהם.

למידע אודות סמכים שקופים– לחצו כאן.
 

יישור שיניים ללא גשר

 
שיטת יישור שיניים ללא גשר נעשית בשתי שיטות : לינגואל אפליאנס ואיויזליין. ד"ר בועז צור מחזיק במכשור מתקדם ומציע טיפול בשיטות המתקדמות ביותר ותוצאות מרהיבות!.

למידע אודות יישור שיניים ללא גשר לחצו כאן.
 

סמכים פנימיים

 
סמכים פנימיים מורכבים על הצד הפנימי של השיניים, ולכן הם לא פוגעים במראה האסתטי של המטופל, בזמן חיוך, דיבור או אכילה. תקופת ההסתגלות אליהם קצרה ביותר והטיפול מניב תוצאות מעולות, לשביעות רצונו של המטופל.
 

יישור שיניים שקוף

 
יישור שיניים שקוף הוא שם כולל לשיטות אורתודנטיות בלתי נראות לעין. טכניקות אלו עושות שימוש במכשור מתוחכם, המאפשר טיפול ויישור של שיניים, באופן אלגנטי ואפקטיבי. השיטה הכי מומלצת היא של יישור שיניים בלתי נראה

 

לינוגאל אפליאנס

 
זהו השם הלועזי לשיטת סמכים פנימיים. בשיטה זו הסמכים מורכבים על הצד הפנימי של השן (זה שפונה לכיוון הלשון ולא לכיוון הלחי או השפתיים). ניתן להפיק משיטה זו תוצאות טובות ביותר, ממש כמו כל שיטת יישור שיניים קונבנציונלית.

 

אינויזליין

 
 
Invisalign (= בלתי נראה) היא שיטה שפותחה בסוף שנות ה- 70 בארה"ב. בשיטה זו האורתודנט עושה שימוש בהדמיה תלת ממדית על מנת ליצור למטופל סט של קשתיות שקופות, הניתנת להסרה בקלות בעל צחצוח, אכילה וכו'. זוהי אחת השיטות הנוחות ביותר עבור המשתמש.

 
 
 
שיטו